Özcançelik İnşaatta Yaşam
KORUFLORA projesi ile inşaat sektörüne yeni bir soluk getiren Özcan Çelik İnşaat, Adana şehir merkezinde sosyal ama sakin bir yaşam vaat ediyor. Sektöründeki tecrübesi ile Adana şehir merkezinde şehrin vizyonunu yeniliyor

Hayatı kolaylaştıran altyapısı, her türlü ihtiyaç gözetilerek oluşturulmuş bina ve çevre güvenliği, mimari tasarımı, çevre düzeni, sosyal ve sportif faaliyetlere olanak tanıyan her türlü donatısıyla Koruflora, her gün daha da artan tempolu yaşamınız içerisinde sizi en çok zorlayan sosyal olabilme hakkınızı kullanmanıza olanak sağlayacak bir proje.

Bu farklı proje, kapalı ve açık yüzme havuzları,  fitness salonu, sauna ve buhar odaları cafe ve vitamin bar, tenis kortu, ile sportif faaliyetlere dört mevsim ara vermeden devam ederken, Akıllı ev sisteminiz kolay kullanılan fonksiyonlarıyla size evinizde rahat, konforlu ve sakin bir hayat sunuyor.

Koru Flora modern yaşam konutlarıyla akıllı ev sistemiyle tüm aydınlatmalarınızı ve klimalarınızı akıllı otomasyon anahtarlarından, evinizin girişine konumlandırılan
10” dokunmatik otomasyon panelinizden veya yerinizden dahi kalkmadan bilgisayarınızdan, internet bağlantılı cep telefonunuzdan açıp kapatabilirsiniz. Akıllı ev sisteminize dahil olan güvenlik sisteminiz ile evinizde su basma, yangın, gaz kaçağı ve hırsızlık gibi durumlar gözetim altındadır. Siz evde yokken eviniz güvenlik merkezi tarafından 24 saat izlenir, her hangi bir durumda size SMS ile bilgilendirme yapılır. Site kamera sisteminizi veya evinize koyabileceğiniz IP kameralarınızı dokunmatik ekranınızdan ev içinde veya ev dışında iken görüntüleyebilirsiniz.

Artık sıcak yaz günlerinde terlemeye, soğuk kış günlerinde üşümeye son,  akıllı ev sisteminize evinize gelmeden bağlanıp istediğiz odadaki klimanızı açıp, evinizin siz ulaşmadan konfor sıcaklığına gelmesini sağlayabilirsiniz. Dokunmatik otomasyon panelinizin interkom özelliği sayesinde, site veya blok girişine gelen misafirlerinizi görüntüleyebilir ve onlarla sesli olarak konuşabilirsiniz. Diğer dairelerde oturan komşularınıza dokunmatik panel üzerinden mesajda atabilirsiniz.

Şehrin karmaşasından uzak ama şehre yakın bir yaşam alanı hazırlayan Koru Flora şehir merkezine 5 dakika, otogara 5 dakika, havalimanına 5 dakika, Otoban bağlantısına 2 dakika, Real alışveriş merkezine 3 dakika, Carrefour alışveriş merkezine 3 dakika, etüt ve kreşe 1 dakikada ulaşım olanağı sağlıyor.